Aksidentohet presidenti Pacolli

Shko posht

Super Aksidentohet presidenti Pacolli

Mesazh nga D3M1 prej Fri Feb 25, 2011 9:49 am


Prishtin, 25 shkurt - Eskorta e presidentit Behgjet Pacolli ka psuar nj aksident n ort e mbrmjes, por askush nuk sht lnduar. Burimet i kan thn KTV-s, se aksidenti ka ndodhur rreth ors 20 n afrsi t Menss s Studentve, n Prishtin. Kohavision mson se shkak i aksidentit ka qen mosmbajtja e distancs s duhur n trafik. Lajmin e ka konfirmuar edhe Ibrahim Gashi i AKR-s. Ai ka thn se Pacolli ka qen n makin, por ka pasur vetm grvishje t vogla t automjetit, dhe as q ka nevoj pr riparimin e tyre (foto nga arkivi).

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi