Miss Pavarėsia: Ishte njė ndjenjė e veēantė

Shko poshtė

Super Miss Pavarėsia: Ishte njė ndjenjė e veēantė

Mesazh nga D3M1 prej Fri Feb 25, 2011 12:18 pm


Arbnora Sylejmani, e cila u zgjodh “Miss Pavarėsia 2011”, nė njė intervistė pėr Telegrafi.com thotė se ajo ndihet shumė e lumtur qė ėshtė kurorėzuar me ēmimin e parė.

“Ishte ndjenjė shumė, shumė e mirė, jam ndjerė shumė e veēantė nė ato momente. Pėrveē faktit qė Kosova festoi pėrvjetorin e pavarėsisė, unė jam gėzuar dyfish, sepse Kosova festoi dhe unė u kurorėzova me ēmimin ‘Miss Pavarėsia’”, thotė Arbnora.

16-vjeēarja ka pohuar se me modelizėm merret qė nga mosha 13 vjeēare, por kjo ėshtė hera e parė qė ajo shpallet Miss.

“Me modelizėm merrem qysh nga mosha 13 vjeēare dhe ndihem shumė e lumtur qė nė hapat e para tė karrierės sime unė arrita tė bėhem Miss”, ka pohuar ajo.

Menēuria apo bukuria? “Pa dyshim qė menēuria ėshtė mė e rėndėsishme se menēuria. Por kur bukuria dhe menēuria bėhen bashkė atėherė rrugėt e suksesit janė tė hapura”, ėshtė shprehur Arbnora.

Modelimi apo shkollimi? “Do vazhdojė tė merrem me modelizėm duke mos e lėnė nė asnjė mėnyrė shkollėn. Gjithashtu nuk e pėrjashtoj mundėsin qė nė tė ardhmen tė merrem me politikė”, ka pėrfunduar Missi. /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi