Motrat Vjollca pushtojn ekranet

Shko posht

Super Motrat Vjollca pushtojn ekranet

Mesazh nga Zyma prej Fri Feb 25, 2011 4:34 pm


Duket ky sht viti i motrave Vjollca n televizionin Top Channel.
Marina
dhe Luana Vjollca kan kaprcyer formatet e tyre dhe tashm i shohim jo
vetm t dielave n spektaklin E diell, por edhe n prezantimin e
spektaklit m t madh muzikor n kt televizion Top Fest.

Marina, nga prezantimi i emisionit Procesi Sportiv e pastaj
Select, mbrriti n studion e S Diels, s bashku me motrn e saj,
Luann, n prezantimin e rubriks Fqinj t mir.

Por sikur t mos mjaftonte kjo, ditn e 14 shkurtit, kur edhe nisi
startin edicioni i tet i Top Fest, dy motrat simpatike u shfaqn si
prezantuese t tij.

Pyetja sht, po Albana?! Realisht ka qen befasuese mungesa e saj,
ndrsa vitet e fundit ishte ajo q bnte prezantimin e ktij festivali.

Q Albana Osmani ta ket ln vet Top Festin, nuk e besojm, pasi
ky prezantim ishte nj nga t preferuarit e saj, shkruan revista
shqiptare Mapo. Aq m tepr, q Albana pas prezantimit t Albania Got
Talent ka vetm nj rol periferik n spektaklin E diel.

Nuk dihet se si sht e vrteta e ksaj pune, por ajo q sht e
dukshme pr kt televizion, duket se m t plqyerat e momentit jan
motrat Vjollca.

_________________
Ndonjher t mungon aq shum dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ndrrat vetm pr ta prqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi