Lotėt e Jennifer Lopezit pėrpara kamerave

Shko poshtė

Super Lotėt e Jennifer Lopezit pėrpara kamerave

Mesazh nga Zyma prej Fri Feb 25, 2011 4:36 pm


Kėngėtarja amerikane Jennifer Lopez humbi kontrollin dhe shpėrtheu nė tė
qara, ndėrsa kuptoi se i preferuari i saj nė “American Idol” duhet tė
largohej nga spektakli.

Portorikania ėshtė njė nga anėtarėt e jurisė sė programit, ndėrsa
konkurrenti i quajtur Chris Medina u eliminua. Ai ishte i preferuari i
Lopezit, andaj ajo nuk mundi tė pėrmbahej dhe shpėrtheu nė ngashėrime.

Medina fitoi zemrėn e Jenniferit dhe publikut me historinė e tė
fejuarės sė tij Juliana, e cila pėsoi dėmtime tė parikuperueshme nė tru
nė njė aksident me veturė, pak pėrpara martesės sė tyre nė vitin 2009,
transmeton TCH.

E lidhur me njė karrige me rrota dhe me pajisje qė e mbajnė gjallė,
ajo ka nevojė sot pėr pėrkujdesjen 24-orėshe tė nėnės sė saj dhe tė
fejuarit tė saj Medina.

Megjithatė, ndėrsa Chris nuk ishte aq i mirė sa pėr t’u pėrfshirė nė
listėn e 24 mė tė mirėve amerikanė, Jennifer nuk mundi tė pėrmbante
lotėt, duke shtuar se nuk donte mė tė bėnte punėn e gjyqtares.

Ajo u ngushėllua nga dy anėtarėt e tjerė tė jurisė, Steven Tyler dhe Randy Jackson.

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi