Leonora bionde n poza sensuale

Shko posht

Super Leonora bionde n poza sensuale

Mesazh nga T-o-S-i prej Fri Feb 25, 2011 6:45 pm


Ajo nuk lodhet kurr dhe nuk pozon asnjher kot, gjithmon me nj qllim. Dhe fotot m t reja q qarkullojn sjellin Leonora Jakupin komplet bionde me veshjet her t zez, t kuqe dhe nj ngjyr ulliri. Kjo sht Leonora n klipin e radhs, at m t riun \'Koha s\'na fal\' q prej dy ditsh ndodhet ne treg. Por, imazhi i kngtares n kt klip ka ln pa goj shum fansa t saj dhe jo vetm ata, sidomos pr stilin e veant t veshjes, ku vjen nj Nor plot sharm dhe seksi, shkuan BW.

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 28
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi