Dhelpra nė majė tė Londrės

Shko poshtė

Super Dhelpra nė majė tė Londrės

Mesazh nga D3M1 prej Fri Feb 25, 2011 7:19 pm


Londėr, 25 shkurt - Disa punėtorė qė po ndėrtojnė ndėrtesėn mė tė lartė nė tė gjithė Britaninė mbetėn tė shtangur, kur nė ēatinė e ndėrtesės gjetėn njė dhelpėr, duke “shijuar” pamjen e rrallė tė Londrės.

Nė njė shkrim tė botuar sot nė “The Sun”, mėsohet se dhelpra ishte ngjitur vetėm deri nė katin e 72-tė, i ndodhur nė mbi 300 metra nga toka, atje ku vetėm punėtorė tė specializuar mund tė arrijnė dhe pėrtej lartėsisė sė arritshme nga zogjtė e zakonshėm tė qytetit.

Sipas ekspertėve, ekzemplari ėshtė nė muajt e parė tė jetės dhe mungesa e pėrvojės jetėsore duhet tė ketė bėrė qė tė humbė rrugėn.

Nga frika e njerėzve nė njė qytet tė madh si Londra, ajo gjeti strehim nė vendin mė tė lartė tė qytetit, shumė larg trafikut dhe rrugėve tė mbushura plot.

Besohet se ajo mund tė ishte duke u mbajtur nga ndonjė banor i Londrės si njė kafshė shtėpiake. Shėrbimet e mbrojtjes sė kafshėve u lajmėruan dhe pasi vunė nė gjumė gjitarin, e zbritėn nė tokė pa dėmtim

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi