Jeremic: Ndarja e Kosovės, opsion nė qarqet ndėrkombėtare

Shko poshtė

Super Jeremic: Ndarja e Kosovės, opsion nė qarqet ndėrkombėtare

Mesazh nga D3M1 prej Fri Feb 25, 2011 7:27 pm


Shefi i diplomacisė serbe, Vuk Jeremic deklaroi se shumė personalitete nga komuniteti ndėrkombėtar mendojnė se ndarja e Kosovės ėshtė njė nga opsionet e mundshme.

“Ka gjithnjė e mė shumė njerėz nė qarqet ndėrkombėtare tė cilėt e shohin se projekti i imponimit tė pavarėsisė sė Kosovės ka rėnė nė vėshtirėsi dhe se ėshtė e domosdoshme tė gjendet ndonjė zgjidhje kompromisi. Shumė prej tyre konsiderojnė se ndarja mund tė ishte njė nga opsionet”, ka thėnė Jeremic pėr shtypin serb, transmeton Gazeta Start. /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi