Braziliania gjeti krokodilin n dhomn e ndejs

Shko posht

Super Braziliania gjeti krokodilin n dhomn e ndejs

Mesazh nga D3M1 prej Fri Feb 25, 2011 7:32 pm


Familja braziliane gjeti nj krokodil n dhomn e ndejs, n shtpi, pas vrshimeve t cilat goditen qytetin Parauapebas, njoftoi AP.

Nna mbeti e habitur kur pa krokodilin nj metr e gjysm, pasi vrejti se djali i saj trevjear po luante me dika pas krevatit. M pas ajo hoqi menjher djalin e vogl dhe thirri zjarrfiksit.

Sikur t kishte qen i uritur krokodili, djali i vogl ka mundur t psoj lndime serioze ose t psoj edhe m keq, tha zdhnsi i shrbimit t zjarrfiksve, Luiz Vlaudio Farias. /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi