Gjyshja lind djalin e s bijs

Shko posht

Super Gjyshja lind djalin e s bijs

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Sat Feb 26, 2011 12:45 pmNj britanike 57-vjeare rriti n mitrn e saj dhe lindi me sukses nj fmij q i prket vajzs s saj, e paaft pr t patur fmij.

Historia unike u raportua mngjesin e sotm nga Daily Mail. Pasi vajza ishte prpjekur pr disa vjet pa sukses, mjekt i kishin br t qart q gjendja e saj mjeksore nuk do ta lejonte kurr t bhej nn.

Megjithat, Pamela Butler, duke qen e vendosur q t bhej gjyshe, i propozoi t bijs nj mnyr novatore pr t patur fmij.

Edhe pse n mosh t avancuar pr t patur fmij, trupi i 57-vjeares ishte ende n gjendje shum t mir dhe t prshtatshme pr t pritur nj fmij.

Kshtu, pasi n laborator u fekondua veza e s bijs me spermatozoidt e bashkshortit, gjyshja priti fetusin n mitrn e saj.

Si rezultat, familjes Butler iu shtua nj djal, q sot sht disa muajsh. Sipas fjals s Pamels, ai sht sikur t ishte djali i saj.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi