Pamjet e para t iPhone 5?

Shko posht

Super Pamjet e para t iPhone 5?

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Sat Feb 26, 2011 10:07 pmN kt fotografi paraqiten disa pamje t mundshme t iPhone 5, n t cilat mund t vrehet se versioni i ri i telefonit t famshm t Apple do t ket ekran m t madh, krahasuar me versionin paraprak t ktij telefoni, popullariteti i t cilit ka arritur majat edhe n Kosov.

Pamjet e para t modelit t shum-pritur t iPhone, gjenerats s pest, jan paraqitur n internet duke iu falnderuar rishitsit kinez i cili merret me shitjen e pjesve pr iPhone.

Fotoja e pakonfirmuar nga kompania Apple shfaq krahasimin mes iPhone 4 dhe iPhone 5, ndrsa ndryshimi i cili vrehet m s shumti sht pjesa e ekranit t ktij telefoni i cili pritet t dal n treg s shpejti.
Sipas "9 to 5 Mac" thuhet se konstruksioni i iPhone 5 sht pothuajse i ngjashm me at t iPhone 4, vetm se n modelin e ri t ktij telefoni, paneli i ekranit arrin pothuajse deri n pjesn m t eprme t telefonit.

Nga kto pamje t iPhone 5, sht vshtir t thuhet nse ekrani i ktij modeli do t jet 4 ose 4.3 in, ndrsa nse mbetet kjo e fundit, ather madhsia e telefonit t ri t Apple do t prputhet me shumicn e modeleve t reja t telefonave t cilt bazohen n platformn e Google, at Android.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi