Nje Vajze me 2 KokaE Cuditshme por e Mahnitshme

Shko posht

Super Nje Vajze me 2 KokaE Cuditshme por e Mahnitshme

Mesazh nga D3M1 prej Sun Feb 27, 2011 2:51 pm


Abigail dhe Brittany Loraine Hensel Lee Hensel ishin t lindur m 7 mars 1990, Carver County, Minesota, Shtetet e Bashkuara dhe se ata jan binjak dicephalic te bashkuara. Brittany eshte binjakja e majt, dhe Abigail sht binjakja e djathte. Ata kan dy shpina t cilat bashkohen n legen. Ata kan dy stomaqe, mushkri tre, dhe dy krahe. (si dhe nj krah te tret, t pazhvilluar dhe t padobishm n mes kokave te tyre i cili u hoq n fillimete jetes se tyre.)
Shumica e organeve t prbashkta Abigail dhe Brittany shtrihen nn vijn e belit.
2 koka
2 krahe (fillimisht 3, por e shkurtr krahun e shformuar qendrore ishte hequr)
2 shtylla kurrizore te cilat shkrihen n legen
scoliosis kirurgji korrigjuar 3 mushkrit kirurgji per te zgjeruar zgavrn e tyre gjoks
2 zemrat
2 zemrat e n nj sistem t prbashkt t qarkullimit t gjakut
1 mlis
2 stomaku
3 veshkat
2 fshikza e tmthit
1 fshikz
1 kafaz brinjsh
1 zorr
1 sistemin riprodhues t femrs._________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Nje Vajze me 2 KokaE Cuditshme por e Mahnitshme

Mesazh nga D3M1 prej Sun Feb 27, 2011 2:53 pm

Interesante

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Nje Vajze me 2 KokaE Cuditshme por e Mahnitshme

Mesazh nga Nora prej Sun Feb 27, 2011 4:15 pm

Woow qka koka kjo kshtu o Zot haha

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Nje Vajze me 2 KokaE Cuditshme por e Mahnitshme

Mesazh nga Zyma prej Sun Feb 27, 2011 6:50 pm

e tmrrshme po qka me ba zoti i ka kriju,perdit po bindna ne Mitolegjin greke qe kan pershkruar njerz me dy koak dikur qe kan jetuar spaska qene mit por e vertet

_________________
Ndonjher t mungon aq shum dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ndrrat vetm pr ta prqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Nje Vajze me 2 KokaE Cuditshme por e Mahnitshme

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi