UFO lodra e cila thyen ligjet e gravitetit

Shko posht

Super UFO lodra e cila thyen ligjet e gravitetit

Mesazh nga D3M1 prej Sun Feb 27, 2011 3:00 pm


Me siguri ekziston nj sqarim logjik dhe me sa duket nj parim i thjesht n baz t t cilit kjo lodr UFO funksionon, por n shikim t par njeriu mendon se dikush ka thyer ligjet e gravitetit.

N kohn ton t prparimit t shpejt teknologjik njeriu vrtet sheh gjithka, por nganjher gjrat m t thjeshta n t vrtet jan ato q na fascinojn m s teprmi.

far i bn kto UFO n miniatur t fluturojn rreth trupit t zhonglerit nuk e dim me saktsi, por vrtet sht nj pamje e pazakont. Binduni edhe vet!


_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi