Vllai e goditi me eki, babai me plumba

Shko posht

Super Vllai e goditi me eki, babai me plumba

Mesazh nga D3M1 prej Sun Feb 27, 2011 3:08 pm


Murtez Likaj (30) ka fshati Krajk e Prizrenit, dyshohet se sht vrar t premten pasdite, nga vllai dhe babai i tij, pas nj znke familjare.

Si shkruan gazeta Express, vllai Enveri (24) e kishte goditu me eki, ndrsa babai Destani e kishte shkrepur plumba n t nga kallashi.

30-vjeari ishte vrar n sy t gruas dhe fmijve, n shtpin e tij.

Pas ksaj vrasje, jan arrestuar Destan dhe Enver Likaj, ndrsa viktima sht varrosur dje n fshatin Krajk.

Ngjarja i ka tronditur t afrmit e Likajve. Por, ata nuk din edhe shum pr motive e ksaj vrasje t rnd, vetm se mallkojn vrassit. /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Vllai e goditi me eki, babai me plumba

Mesazh nga Nora prej Sun Feb 27, 2011 4:13 pm

ncncncn qka sa tu ndodh mazamakeq

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi