Tre nė pranga pėr posedim droge

Shko poshtė

Super Tre nė pranga pėr posedim droge

Mesazh nga D3M1 prej Sun Feb 27, 2011 3:08 pm


Policia e Tiranės sekuestroi nė orėt e para tė mėngjesit tė sė shtunės njė sasi prej 30 kilogramė drogė e dyshuar tė jetė cannabis sattiva, e ndarė nė pako.

Operacioni i koduar “Kufiri Ndarės II” pėrfundoi me arrestimin e tre shtetasve, si posedues tė lėndė narkotike. Nė pranga ranė Gjergji Qose (38), banues nė Tiranė, Genci Zekolli (44), banues nė Tiranė, si dhe Ylli Kazazi (54), banues nė Tiranė.

Kjo sasi e konsiderueshme lėnde narkotike dyshohet se kishte destinacion, trafikimin dhe mė pas shpėrndarjen nė Tiranė, e vendet fqinje me Shqipėrinė, e cila nė momentin e sekuestrimit u gjend e ndarė nė disa qese.

Gjatė kontrollit tė banesės sė ndodhur nė rrugėn “Sulejman Delvina” nė Tiranė, u gjet dhe u sekuestrua sasia e drogės. Policia sqaroi se operacioni vazhdon intensivisht pėr tė zbuluar rrjetin e trafikut. /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi