Xhemi n pritje t nj djali

Shko posht

Super Xhemi n pritje t nj djali

Mesazh nga T-o-S-i prej Sun Feb 27, 2011 11:12 pm


Martuar me Elvis Sulon 3 shtatorin e shkuar, Xhemi Shehu ka preferuar t qndroj sa m larg t mundet nga vmendja e publikut. Edhe pse asnjher nuk ia ka dal mban, gjithnj ka br t pamundurn pr t ruajtur pr vete sa m shum detaje nga jeta e saj personale.
Ndryshe nga shum kolege t saj, apo vajza t ekranit n prgjithsi, q edhe kur nuk i kan, i shpikin t rejat, sidomos nga jeta personale, Xhemi ka zgjedhur t kundrtn. Jehons s ceremonis s martess shum shpejt iu shtua lajmi se Xhemi Shehu priste fmijn e par. T paktn javt e para, duke ndjekur dshirn e t shoqit, Xhemi ndrronte q nnt muaj m pas t mbante n dor nj vajz t vogl.
Por, pritja nuk zgjati shum dhe tani as njrit as tjetrit nuk u vjen keq q n shtpin e tyre t re, pak muaj m von do ti urojn mirseardhjen nj djali.
Nuk kam menduar t trhiqem nga televizioni, sepse nuk kam arsye ta bj. Meq jam mir, pse jo. Besoj, nse gjithka shkon mir, do ta mbyll kt sezon televiziv, ka thn Xhemi pr revistn Klan.

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 28
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi