Shpati bėhet imazhi i parfumerisė “Schatze

Shko poshtė

Super Shpati bėhet imazhi i parfumerisė “Schatze

Mesazh nga T-o-S-i prej Sun Feb 27, 2011 11:12 pm


Kėngėtari Shpat Kasapi, tė shtunėn e kaluar ishte nė vendlindjen e tij, nė Tetovė, pėr tė promovuar albumin e tij dhe pėr tė ndarė disa disqe pėr fansat. Ai ėshtė zgjedhur nga parfumeria e njohur “Schatze” pėr tė qenė imazh publicitar i tyre pėr njė periudhė njėvjeēare. Gjatė kėsaj kontrate, ai sė bashku me kėngėtaren Adelina Tahiri do tė reklamojnė produktet e kėsaj parfumerie. Gjatė qėndrimit nė Tetovė, ai u ka ndarė disa disqe fansave tė tij, kurse ditėt nė vazhdim tė gjithė konsumatorėt tė cilėt do tė marrin produkte nė shumėn prej 1 mijė denarėsh, do tė kenė dhe njė album tė Shpatit falas. Kanė kaluar disa vjet qė kur kėngėtari ėshtė fejuar me bukuroshen Afėrdita Dreshaj dhe pak ditė mė parė festoi “Ditėn e tė dashuruarve”, i lumtur nė krahėt e saj, transmeton BW.
Pikėrisht atė ditė, Shpati ka performuar pėr publikun shqiptar nė Athinė, ndėrkohė plane tė tjera nė muzikė Shpati ka realizimin e njė klipi qė do e realizojė nė Shqipėri me “Max production”, kėngė kjo nė duet me kėngėtarin e ri Ton Voka. Pritet qė tė ngrohet koha dhe tė fillojnė xhirimet e klipit tė kėngės “Imazhi yt”, nė tė cilėn tregohet dashuria pėr njė vajzė tė cilėn i dashuri prej kohėsh nuk e sheh nė qytet.

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 28
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi