Big Mama qeth flokėt

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Big Mama qeth flokėt

Mesazh nga T-o-S-i prej Sun Feb 27, 2011 11:15 pm


Ėshtė njohur gjithmonė pėr ekzibicionet e saj, por ky i fundit ėshtė pa diskutim mė i veēanti. Kėngėtarja e njohur nga Tetova, Big Mama ka publikuar ditė mė parė nė Turqi klipin e saj mė tė ri. Aktualisht, sikundėr dhe ju kemi informuar, Big Mama ėshtė duke zhvilluar karrierėn e saj artistike nė Turqi.
Klipi i saj i fundit ėshtė komentuar pozitivisht nga shumė prej medieve turke, tė cilat kanė zbuluar edhe disa nga detajet befasuese tė klipit. Pėr look-un e kėngėtares nė kėtė klip ėshtė kujdesur parukieri personal i Tarkanit, i cili gjatė xhirimeve hyn pėr t’i qethur Big Mamas edhe anėn tjetėr tė kokės. Pra, nėse deri tani Big nuk kishte flokė vetėm nga njėra anė e kokės, tani nuk do tė ketė nga tė dyja. E vetmja zonė me flokė nė kokėn e saj duket se ka mbetur mesi, shkruan revista “Bluetooth”.

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 28
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi