Fejohen Ronaldo dhe Shayk?

Shko posht

Super Fejohen Ronaldo dhe Shayk?

Mesazh nga D3M1 prej Mon Feb 28, 2011 9:32 am


Superylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, ka vendosur t martohet me t dashurn e tij, modelen Irina Shayk- raporton News of the World.

Sipas spekulimeve, ylli i futbollit kishte udhtuar n New York pr Shn Valentin q ti propozonte martes bukuroshes ruse.

Nj antar i familjes s tij, i ka thn tablodit britanik News of the World se t gjith jan t lumtur pr iftin. /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi