Vdes kėngėtarja Emmy

Shko poshtė

Super Vdes kėngėtarja Emmy

Mesazh nga Zyma prej Mon Feb 28, 2011 12:49 pmKa ndėrruar jetė kėngėtarja Emmy, e cila ishte goditur me dashje me makinė nga ish i dashuri i saj, njė biznesmen kosovar.

Kėngėtarja , e njohur me emrin Emmy, kishte marrė plagė tė rėnda nė trup dhe pavarėsisht ndihmės mjekėsore, ajo nuk arriti tė mbijetonte.

Shėrbime tė Komisariatit numėr 1 tė Policisė sė Tiranės dhe strukturat e hetimit tė Drejtorisė sė Qarkut, arrestuan biznesmenin kosovar tė hoteleve e restoranteve, Aziz Kelmendi, si autor i ngjarjes.

Ky i fundit mėsohet tė jetė justifikuar me faktin se pas njė grindjeje pėr motive tė dobėta ka qenė vetė 21-vjeēarja e cila ka tentuar tė hyjė me forcė nė automjetin e tij, dhe pėr pasojė ajo ėshtė tėrhequr zvarrė dhe pėrplasur gjatė tentativės sė vetė atij pėr t’u larguar me makinėn


Edituar pėr herė tė fundit nga Zyma nė Mon Feb 28, 2011 2:07 pm, edituar 1 herė gjithsej

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Vdes kėngėtarja Emmy

Mesazh nga Lordi prej Mon Feb 28, 2011 1:25 pm

kalon tek kronika zez

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Vdes kėngėtarja Emmy

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Mon Feb 28, 2011 1:27 pm

Gjynahit :(

Rest In Peace :(

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 28
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Vdes kėngėtarja Emmy

Mesazh nga Lim-On prej Mon Feb 28, 2011 2:03 pm

My Favorite Singer :S Rip

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Vdes kėngėtarja Emmy

Mesazh nga Zyma prej Mon Feb 28, 2011 2:08 pm
_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Vdes kėngėtarja Emmy

Mesazh nga ditush prej Mon Feb 28, 2011 7:38 pm

O Zottt sa keqq kengetare e mir u kann .

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Vdes kėngėtarja Emmy

Mesazh nga T-o-S-i prej Mon Feb 28, 2011 7:44 pm

Katastrof dėr ket Femre me mlu dheu . joo

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 28
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Vdes kėngėtarja Emmy

Mesazh nga Albba prej Mon Feb 28, 2011 7:46 pm

T-o-S-i shkruajti:Katastrof dėr ket Femre me mlu dheu . joo
avatar
Albba
PrincesS
Besa-Bess
PrincesSBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1505
Mosha : 23
Viti: : 25/08/1994
Vendbanimi: : Therand
Aktiviteti :
80 / 10080 / 100

Registration date : 07/05/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Vdes kėngėtarja Emmy

Mesazh nga Ditta prej Tue Mar 01, 2011 1:34 pm

Kyy qe e ka godit me veturr lypp myyttt ::@@:@:@:@:@:@ ..


Gjyynaahh vallaa... :(:(....Pushooftt en PaaQee :(:(

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Vdes kėngėtarja Emmy

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi