Ku sht kryeministri Thai?

Shko posht

Super Ku sht kryeministri Thai?

Mesazh nga Zyma prej Mon Feb 28, 2011 2:11 pmSa her q n vend hapet nj debat i ri, q pr subjekt t pashmangshm e
ka edhe at, kryeministri Hashim Thai zgjedh heshtjen dhe shmanget.

Ai nuk sht dgjuar t flas e as nuk sht par q prej t
mrkurs, kur mbajti mbledhjen e par t kabinetit t ri. Aty,
natyrisht, foli ato q deshti, dhe jo pr ato shtje q do t pyetej.Heshtja e kryeministrit lidhet me arjet e mdha n partin e tij,
PDK, q u shprfaqn n seancn pr zgjedhjen e Presidentit, shkruan sot
indexonline. Thai, n rastin e par, do t pyetet nse partia q
udhheq ai sht totalitare si e prshkruan sekretari i prgjithshm i
saj, Jakup Krasniqi dhe nse ajo zyrtarisht sht ndar n dy linja.


_________________
Ndonjher t mungon aq shum dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ndrrat vetm pr ta prqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi