Pr her t 13 u b baba n moshn 72 vjeare

Shko posht

Super Pr her t 13 u b baba n moshn 72 vjeare

Mesazh nga D3M1 prej Mon Feb 28, 2011 4:24 pm


Britaniku Richard Roden u b baba pr her t 13 n moshn 72 vjeare. Bashkshortja e tij, Lisa (26 vjeare) lindi muajin e kaluar vajzn Madison. Para dy vitesh axhustatori i pensionuar u b babai m i vjetr n bot t cilit i lindn binjak, pasi q gruaja e tij m e re lindi Emilyn dhe Rubin.

T tre fmijt q i ka me Lisan, i ka lindur me rrug natyrore, ndrsa Richard thot se kurr nuk ka prdorur Viagra. Prej dy martesave t mhershme ka shtat vajza dhe tre djem dhe thot se ka dshir q edhe Lisa tia lind nj djal, Shkruan Daily Mail.

Richard tashm sht br edhe gjysh. /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi