DJ Gaddafi sensacion nė internet (Video)

Shko poshtė

Super DJ Gaddafi sensacion nė internet (Video)

Mesazh nga D3M1 prej Mon Feb 28, 2011 4:25 pm


Lideri i Libisė Moamer Gaddafi nė YouTube mė shumė po vlerėsohet si yll muzikor, pasi qė fjalimi i tij ėshtė kombinuar me muzikė dance dhe ėshtė pėrgatitur njė video nė tė cilėn nė anėt e ekranit vallėzojnė vajza.

Gati njė milion pėrdorues interneti e kanė parė kėtė video nė ditėt e fundit. Kėnga pėrbėhet prej pjesėve tė fjalimit e quajtur “Zenga Zenga”, ndėrsa si refren paraqiten fjalėt “inē pas inēi, shtėpi pas shtėpie, luginė pas lugine”, si thirrje pėr luftė.

Videon e ka bėrė DJ Noy Alooshe nga Izraeli, i cili ėshtė inspiruar nga fjalimi i Gaddafit, gjestet dhe lėvizjet qė bėri ai nė foltore.

“Vizuelisht ėshtė shumė qesharake, ndėrsa para se ta bėja ka qenė shumė komike, si parodi”, tha Alooshe pėr AFP-nė. “Zenga Zenga ka njė ritėm tė mrekullueshėm dhe e kam ditur se ka potencial tė mirė pėr tu bėrė dance video”. /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: DJ Gaddafi sensacion nė internet (Video)

Mesazh nga Lordi prej Mon Feb 28, 2011 4:49 pm

hahahah shum e fort..

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi