Me 180 kilogramė mund t’i prekė faqet me kėmbė (Video)

Shko poshtė

Super Me 180 kilogramė mund t’i prekė faqet me kėmbė (Video)

Mesazh nga D3M1 prej Mon Feb 28, 2011 4:27 pm


Matt Alaeddine (30 vjeēar) nga Edmontoni, Kanada, ėshtė njė burrė i pazakontė. Veten e quan njeriu mė i trashė prej gome nė botė, e me siguri edhe ėshtė. Ai peshon mė shumė se 180 kilogramė, por ende mund t’i prekė faqet me gishtat e kėmbėve.

Pėrkundėr madhėsisė sė tij, Matt mund tė bėjė shpagėn dhe tė befasojė me ēuditė tjera tė cilat nuk mund t’i prisni nga njė njeri nė mbipeshė.

Matt shkathtėsitė e tij jo rrallė ua tregon njerėzve nė rrugė dhe thotė se gjithmonė ka qenė elastik. Megjithatė kjo nuk ėshtė edhe kushedi se ēka, por siē thotė ai, duhet tė stėrvitet ēdo ditė pėr ta ruajtur formėn.

Nė videon e punuar enkas pėr Edmonton Jounral mund ta shihni atė nė aksion, ndėrsa Matt me krenari thotė se ka shumė pseudonime, prej Fat Man, deri tek Power Man ose Big Matt.
[youtube] https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HmMl3qV63OA[/youtube]

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi