Adelina Ismajli n Venedik.

Shko posht

Super Adelina Ismajli n Venedik.

Mesazh nga ditush prej Mon Feb 28, 2011 7:50 pmKngtarja kosovare Adelina Ismajli, sht zhvendosur t jetoj n Paris.
Kohn e saj ajo ia ka kushtuar pothuajse trsisht muziks, pr t realizuar kshtu ndrrn e saj m t madhe, per te hyr n tregun muzikor evropian dhe botror.Megjithate, ajo nuk le anash edhe vizitat ne qytete te ndryshme evropiane.
Mbreme jane publikuar fotografi te kengetares, ne webfaqen divaadelina, realizuar gjate vizites se saj ne Venedik, ku kengetarja shfaqet mjaft e lumtur.
Nderkohe, emri i Adelines, po permendet si kandidate e mundshme pjesemarrese ne spektaklin Dancing with the stars Albania, mirepo akoma nuk eshte konfirmuar asgje.

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Adelina Ismajli n Venedik.

Mesazh nga Nora prej Tue Mar 01, 2011 7:16 am

Diva e Kosoves bravoo

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Adelina Ismajli n Venedik.

Mesazh nga ditush prej Tue Mar 01, 2011 2:01 pm

Ehh po valla qashtu eshtee

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Adelina Ismajli n Venedik.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi