Merr fund lufta Rihanna vs Ciara.

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Merr fund lufta Rihanna vs Ciara.

Mesazh nga ditush prej Mon Feb 28, 2011 7:52 pmLufta e cila kishte shpėrthyer mė herėt gjatė javės mes Rihannas dhe Ciaras duket tė ketė marrė fund, me tė dy kėngėtaret tė cilat i kanė kėrkuar falje njėra tjetrės me anė tė Twitterit, pas shkėmbimit tė komenteve jo dhe aq tė mira pėr njėra tjetrėn nėpėr mediumet amerikane.
Lufta mediatike filloi kur Ciara pėr RiRi tha: “Unė vrapova pas saj nė njė festė sė fundmi. Ajo nuk ishte dhe aq e mirė. Ėshtė vėrtet ēmenduri, pasi gjithmonė mė ka pėlqyer ēfarė ka bėrė ajo”.
Mė pas Rihanna reagoi ashpėr me anė tė Twitterit, duke thėnė se ajo me qėllim nuk e zgjodhi pėr fituese Ciaran. Kjo e fundit ia ktheu duke i thėnė se nuk do tė kalonte mirė po qė se do ta takonte ndonjėherė nė apo prapa skenės. Sidoqoftė, gjithēka pėrfundoi kur ato njėra tjetrės i kėrkuan falje.
“Ciara vogėlushe, tė dua! Ti mė lėndove keq nė televizion. Zemra mė ėshtė thyer. Kjo ėshtė arsyeja pse reagova nė kėtė mėnyrė. Mė fal”, shkroi Rihanna nė Twitter.
“Rihanna ti e di se sa tė dua. Kemi bėrė emisione dhe gjithēka tjetėr. Ti thjesht mė pėrule nė atė festė. Falja pranohet”, u pėrgjigj Ciara.

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi