Blero para se tė fejohej mė Teuta Krasniqin, pushime me njė femėr tjetėr.

Shko poshtė

Super Blero para se tė fejohej mė Teuta Krasniqin, pushime me njė femėr tjetėr.

Mesazh nga ditush prej Mon Feb 28, 2011 7:55 pmGjatė muajit tė fundit gjithė shtypi rozė ėshtė foku-suar jo mė tek aktiviteti i tij artistik, por tek historia e tij e dashurisė. Pikėrisht, fejesa e kėngėtarit Blero me Teuta Krasniqin ka qenė njė lajm i komentuar,, e aq mė tepėr kur e fejuara e tij do tė sjellė nė jetė shumė shpejt njė fėmijė.
Ishte ndoshta kjo arsyeja qė ēifti e ēoi lidhjen e tyre drejt zyrtarizimit?! Ndoshta po. Ajo qė kemi mėsuar ne tė “Bluetooth” ėshtė njė fakt qė hedh pak dyshime tek serioziteti i kėngėtarit dhe gjithė historia e tyre. Kjo, pasi kėtė verė, pikėrisht nė muajin gusht, Blero ka qenė pėr pushime me njė tjetėr vajzė. Dhe, kjo ėshtė njė e vėrtetė, jo njė thashethem i dalė prej gojėve tė liga.
Fotot ekskluzive qė u servirim e shfaqin kėngėtarin nga Kosova gjatė udhėtimit tė tij pėr nė Turqi. Ai ka qenė i shoqėruar nga vajza qė shihni nė foto, e cila gjatė kėtyre momenteve ka qenė duke lexuar shtypin. Nė krah tė saj ka qenė kėngėtari Blero, i cili nė kėtė rast duket se ėshtė maskuar me syze, edhe pse gjendej brenda nė avion.
Ēifti ėshtė shfaqur duke u pėrkėdhelur me njėri-tjetrin gjatė udhėtimit, ndėrsa me tė zbritur nė tokė tė pėrqafuar ata kanė marrė udhėtimin drejt destinacionit tė tyre. Nuk dihet se kush ėshtė vajza nė kėtė rast, por njė gjė dihet qė Teuta Krasniqi nuk ėshtė, edhe pse shoqėruesja ka tė njėjtėt flokė, biondė si e fejuara aktuale e Bleros. Nuk dihet nėse Teuta ka pasur dijeni pėr kėtė histori ose jo…
Ndėrkaq, para kėsaj lidhjeje serioze aktuale, Blero ka qenė i fejuar me njė vajzė nga Kosova qė jetonte nė Maqedoni.

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Blero para se tė fejohej mė Teuta Krasniqin, pushime me njė femėr tjetėr.

Mesazh nga Nora prej Tue Mar 01, 2011 7:15 am

hahah tradhtari ku me dit sa her e ka tradhtu deri tash

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Blero para se tė fejohej mė Teuta Krasniqin, pushime me njė femėr tjetėr.

Mesazh nga ditush prej Tue Mar 01, 2011 2:00 pm

ahhahaha pale ku me ditt

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Blero para se tė fejohej mė Teuta Krasniqin, pushime me njė femėr tjetėr.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi