Prostituta mė e vjetėr nė botė ėshtė 96 vjeēare

Shko poshtė

Super Prostituta mė e vjetėr nė botė ėshtė 96 vjeēare

Mesazh nga Nora prej Tue Mar 01, 2011 7:22 am


Milly Cooper me siguri ėshtė prostituta mė e vjetėr nė botė. Ėshtė 96 vjeēare dhe nė vit fiton deri nė 60.000 euro.
Cooper prej fundit tė Luftės sė Dytė Botėrore ka punuar si “Escort Girl” – vajzė pėr pėrcjellje. Ajo njė kohė ka qenė e martuar me njė amerikan pėr tė cilin sė bashku me njė fėmijė tė vogėl braktisi Londrėn dhe u shpėrngul nė Las Vegas.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Prostituta mė e vjetėr nė botė ėshtė 96 vjeēare

Mesazh nga ditush prej Tue Mar 01, 2011 2:04 pm

ncncncncn kjoo kreiitt Lopp kokaaa

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Prostituta mė e vjetėr nė botė ėshtė 96 vjeēare

Mesazh nga Gonna prej Tue Mar 01, 2011 3:23 pm

aj Zot runa tulifar njeri ka tulifar jete bojn ncncnc

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Prostituta mė e vjetėr nė botė ėshtė 96 vjeēare

Mesazh nga Nora prej Wed Mar 02, 2011 7:24 am

Po valla kan dal meq edhe plakat Laughing

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Prostituta mė e vjetėr nė botė ėshtė 96 vjeēare

Mesazh nga Lim-On prej Wed Mar 02, 2011 8:06 pm

ska dal meq tashh kjo :)
Sikur nje Futbollist qe kur ka qene i ri ka lujt futboll,deri ne vdekje smunet pa futboll edhe nese slun meret me traning ose diqka tille por qe ka te bej me futboll.

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Prostituta mė e vjetėr nė botė ėshtė 96 vjeēare

Mesazh nga Gonna prej Wed Mar 02, 2011 8:07 pm

ahhahahahahhahahhahaha nije kta

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Prostituta mė e vjetėr nė botė ėshtė 96 vjeēare

Mesazh nga Lim-On prej Wed Mar 02, 2011 8:08 pm

ghahgaghaghahg qashtu osht Gonn:P

_________________
Levizja Vetevendosje
avatar
Lim-On
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 16822
Mosha : 28
Viti: : 03/03/1990
Vendbanimi: : n'Shqypnii
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Prostituta mė e vjetėr nė botė ėshtė 96 vjeēare

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi