Natali Portman: ‘Tė fitosh ēmimin ‘Oskar’ ėshtė ēmenduri’

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Natali Portman: ‘Tė fitosh ēmimin ‘Oskar’ ėshtė ēmenduri’

Mesazh nga Gonna prej Tue Mar 01, 2011 9:03 am

“Falėnderoj akademinė. Kjo ėshtė njė ēmenduri. Jam shumė mirėnjohėse qė kam rastin ta bėj kėtė punė. Mė pėlqen shumė aktrimi”, ka reaguar Natali Portman . Edhe pse ėshtė shumė e gėzuar me fitimin e ēmimin, ajo ka deklaruar se tė nominuarat e tjera nė kategorinė e saj e kanė merituar mė shumė kėtė ēmim. “Kam shpresuar qė ēmimin ta fitojė ndonjėra nga tė nominuarat e tjera. Kam shumė admirim pėr ju”, u tha ajo Anete Beningut (The Kids Are All Right), Nikol Kidmanit (Rabbit Hole), Xhenifer Lorensit “Winter’s Bone) dhe Mishel Uilliamsit (Blue Valentine). Natali ka qenė favorite nė garėn pėr aktoren mė tė mirė. Mė parė pėr rolin e saj ajo ka fituar njė Glob tė Artė dhe njė ēmim “BAFTA”.

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi