Naomi Kempbell, antare e juris n X Factor?

Shko posht

Super Naomi Kempbell, antare e juris n X Factor?

Mesazh nga Gonna prej Tue Mar 01, 2011 9:04 am

Realizuesit e X Factor-it britanik thuhet se synojn t angazhojn Naomi Kempbellin. Kt e ka br t ditur gazeta britanike Daily Mail. Sipas gazets, britanikt mendojn se topmodelja sht ideale pr antare t juris, sepse ajo di shum gjra pr botn muzikore. Naomi n vitin 1994 ka publikuar albumin e saj t par dhe deri tani edhe t fundit, me titull Baby Woman. Naomi m par ka deklaruar se sht adhuruese e ktij programi. Shikoj secilin X Factor dhe i dashuri im mendet pr shkak t ksaj.

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi