Njeriu me emrin me te gjate ne bote.

Shko posht

Super Njeriu me emrin me te gjate ne bote.

Mesazh nga ditush prej Tue Mar 01, 2011 2:28 pmKy eshte / Barnaby Marmaduke Aloysius Benjy Cobweb Dartagnan Egbert Felix Gaspar Humbert Ignatius Jayden Kasper Leroy Maximilian Neddy Obiajulu Pepin Quilliam Rosencrantz Sexton Teddy Upwood Vivatma Wayland Xylon Yardley Zachary Usansky/emer i cili permban plot 197 shkronja.
36-vjeari Barnaby Usansky, nj i papun nga Edinburgh, Skoci, thot se ai ka qen gjithmon i hipnotizuar nga fjalt dhe emrat e vjeter tradicionale, dhe pasi ligji nuk e ndalon at, ai vendosi t marr n t gjitha emrat e tij t preferuar. Nj prej t cilave, besoni apo jo, sht Marmaduke. por skema e tij per te terhequr vemendjen ka deshtuar miqte dhe te njohurit, t cilt insistojn duke e quajtur at me emrin e tij t vjetr, Nick. T gjith e injorone emrin tim t ri. Ata kmbngulin q te me quajn mua Nick, gje cila nuk sht nj nga emrat e mia m. shprehet Barnaby.


_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi