Ermela “Ndihem nė siklet kur them ‘Tė dua’”.

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Ermela “Ndihem nė siklet kur them ‘Tė dua’”.

Mesazh nga ditush prej Thu Mar 03, 2011 1:28 pmMirjeta largohet dhe Klodi fillon tė bisedojė me Ermelėn. Vajzat flasin pėr lidhjet e tyre jashtė shtėpisė sė Big Brother dhe marrėdhėnien brenda ēiftit. Ermela tregon pėr veten dhe thotė se nuk shpreh asnjėherė ndjenjat e saj sepse ndihet nė siklet. Ajo thotė se njė fjalė e thėnė nė momentin e duhur ka shumė vlerė. Tregon momentin kur i ka thėnė “Tė dua” ish-tė dashurit tė saj dhe pėrshkruan lumturinė e tij kur e ka dėgjuar atė fjalė, tė cilėn ajo nuk e thotė kurrė.
Mė pas afėr vajzave shkon edhe Neda dhe Ogreni dhe tė katėrt fillojnė tė diskutojnė pėr banorėt e Big Brother 3. Ogreni thotė se publiku mund tė krijojė njė ide krejt tjetėr pėr banorėt nga sa mund tė krijojnė banorėt brenda shtėpisė.
Mė vonė, Ermela, Klodjana dhe Mirjeta dalin nė oborr dhe fillojnė tė luajnė lojėn me pantonime. Ato qeshin me imitimet e njėra-tjetrės, duke parė lėvizjet, mimikėn apo edhe tingujt qė nxjerrin. Me to bashkohet dhe Shkėlqimi dhe Ergysi. Tė gjithė luajnė lojėn me pantonime pėr shumė minuta.

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi