Nora: Nuk e kam gjoksin si iljeta

Shko posht

Super Nora: Nuk e kam gjoksin si iljeta

Mesazh nga T-o-S-i prej Thu Mar 03, 2011 6:02 pm


Kngtarja seksi nga Kosova, Nora Istrefi, gjat nj interviste n Top Kosova Radio e pyetur pse nuk sht si iljeta, ajo ka thn sepse gjoksin nuk e ka si t saj.

Nora, gjat intervists ka theksuar se asaj do ti plqente ta cilsonin si nj kngtare q kndon bukur dhe jo pr pamjen e jashtme.

sht spekuluar se kngn e saj t fundit Nora nuk o njsoj ia ka kushtuar kngtares Genta Ismaili, por ajo e ka mohuar nj gj t till duke thn se t gjitha artistet i ka mike.

Gjithashtu kngtarja theksoi se nuk ka plane pr dasm dhe se partneri i sajRoberti sht nj person q e kupton si artist dhe nuk e pengon n kto ndryshime q ajo mundohet t sjell edhe me dukjen e sa

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 28
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi