Aziz Kelmendi: Lash Emmyn se zura t dashur t re

Shko posht

Super Aziz Kelmendi: Lash Emmyn se zura t dashur t re

Mesazh nga T-o-S-i prej Thu Mar 03, 2011 6:03 pm

Biznesmeni kosovar Aziz Kelmendi, i cili akuzohet pr vrasje t qllimshme t kngtares nga Shqipria Emmy, rrfeu t mrkurn n gjykatn e Tirans konfliktin me ish-t dashurn e tij.

Sipas Gazets Shqiptare, biznesmeni, ka hedhur posht kategorikisht akuzn e vrasjes, duke pretenduar se ngjarja ka qen aksidentale. T njjtin qndrim e mbajti dhe avokati i tij mbrojts. Pr prokurorin, ngjarja nuk ka qen aksidentale, por biznesmeni e ka goditur qllimisht 21-vjearen pr ta vrar.

Me Emmyn kam pasur nj lidhje dy vjeare. Kisha synim t shkputesha prej saj, sepse kam nisur nj lidhje t re. Natn e ngjarjes kam shkuar n ambientet e lokal Venue, ku do t takohesha me kngtaren Emmy pr t'i ln nj porosi. Me vete kisha t dashurn tjetr. Jam larguar pasi doja t evitoja sherrin mes Emmyit dhe t dashurs sime, kam dal tek parkingu dhe kam hipur n makin. Aty ka mbrritur Emmy dhe ka nisur t debatoj. Pr t evituar znkat, kam mbyllur xhamin e makins dhe jam larguar. Nuk e kam vn re q kngtarja ishte kapur te makina dhe sht prplasur", ka theksuar biznesmeni.

Pasi dgjoi pretendimet e t dyjave palve, gjykata vendosi t lr n burg biznesmenin Kelmendi, t paktn deri n nj vendim t dyt nga Apeli.

Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 28
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e antarit