Drenusha preferon t bj dashuri n mal

Shko posht

Super Drenusha preferon t bj dashuri n mal

Mesazh nga T-o-S-i prej Thu Mar 03, 2011 6:04 pm


Drenusha Latifi gjat nj interviste pr Telegrafi.com thot se vendi m i prkryer pr t br dashuri me t dashurin e saj do t ishte nj shtpi me oxhak t ndezur n mal.

Nuk e zgjedh vendin, mirpo preferoj enterierin! Domethn brenda katr mureve. Nata perfekte me t dashurin sht n nj shtpiz n mal. Oxhaku i ndezurEhhhh, lre mos m pyet m, ka thn bukuroshja.

Modelja dhe kngtarja kosovare po ashtu thot mashkulli i saj i ndrrave duhet t jet i veant, i sinqert, i kujdesshm dhe ta kuptoj at n do ast.

Duhet patjetr t jet interesant dhe i veant, i sinqert, i kujdesshm, gazmor, i fuqishm dhe i but, t m kuptoj n do ast dhe, gjithsesi, t posedoj energji e cila mua m bn t ndihem mir. Duhet t jet stabil, t ket vetdije reale pr veten dhe pr botn dhe t jet i vetdijshm q do dit duhet t m bj pr vete, ka thn m tej Drenusha.

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 28
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi