Mohon ta ket thirrur Pacollin pr t votuar si deputet

Shko posht

Super Mohon ta ket thirrur Pacollin pr t votuar si deputet

Mesazh nga D3M1 prej Fri Mar 04, 2011 12:47 pm


Kryetari i Kuvendit t Kosovs, Jakup Krasniqi ka mohuar se ka thirrur n emr, presidentin Behgjet Pacolli pr t votuar si deputet. Po ashtu u b e ditur se nuk do t ket seanc t jashtzakonshme pasi Vetvendosje nuk arriti ti mbledh nnshkrimet e nevojshme.

Kshtu deklaroi Krasniqi pas mbledhjes s Kryesis, n t ciln u caktua ndarja e komisioneve dhe prbrja e tyre.

Ai tha se Pacollin e ka thirrur pr tia uruar detyrn e re si president, por jo pr t evidentuar at si deputet n radhn e t tjerve.

Kshtu Kransiqi mohoi deklarimet e antarit t AKR-s, Ibrahim Makollit, i cili n nj form ka akuzuar kryetarin e Kuvendit t Kosovs si nxits t veprimeve t Pacollit, pasi ai sht br president i Kosovs. /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi