Kamerat Basha Siguri ne Tirane

Shko poshtė

Super Kamerat Basha Siguri ne Tirane

Mesazh nga ditush prej Fri Mar 04, 2011 3:46 pmPolicia ka tashmė sallėn e Kontrollit tė Trafikut Rrugor, e cila do tė monitorojė me njėsitė e policisė sė qarkullimit rrugor nė terren, jo vetėm shkeljet e rregullave tė qarkullimit, por edhe do tė regjistrojė pamje nga aksidentet e mundshme nėpėrmjet pajisjeve SCOUT. (UPDATE)
Kjo sallė do tė monitorojė gjithashtu nė terren edhe tė gjitha automjetet qė nuk kanė shlyer detyrimet administrative.

“Ky proēes i pandalshėm modernizimi bazohet nė filozofinė e qeverisė pėr ngushtimin sa mė tė madh tė hapėsirave pėr abuzivizėm nė kontaktin midis administratės dhe qytetarit, nė kėtė rast midis policisė dhe qytetarit dhe pėr zbatimin rigoroz tė ligjit. Funksionimi i kėtij sistemi do tė sjellė pėrmirėsimin e sigurisė nė rrugė, njė ulje tė numrit tė aksidenteve dhe njė raport korrekt mes oficerėve dhe qytetarėve”, ėshtė shprehur Basha.

Ky sistem ndėrlidhet edhe me sistemet e tjera tė tė dhėnave tė Policisė sė Shtetit duke mundėsuar edhe verifikimin dhe identifikimin e makinave tė vjedhura.

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi