Dafina: Po punoj n albumin e ri

Shko posht

Super Dafina: Po punoj n albumin e ri

Mesazh nga D3M1 prej Fri Mar 04, 2011 5:18 pm


Pop ylli kosovar, Dafina Zeqiri, nuk e ka ndrmend t ndalet, pasi s fundmi ka konfirmuar se ajo sht n prgatitje t albumit t saj t ri.

Lajmin e konfirmoi vet bukuroshja me an t profilit t saj n rrjetin social Facebook, ku pos q falnderoi fansat, bri t ditur se po punon n albumin e ri.

Ju dua! Faleminderit pr t gjitha! Ska fjal me t cilat mund t prshkruaj se sa shum ju dua dhe sa shum gzohem kur i shoh komentet tuaja. Duffy juaj, fundjav t kndshme. PS: Jam duke e prgatitur albumin e ri, stay tunned!!!, shkroi Dafina. /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi