Facebook-u bashkon nn e bij pas 30 vjetve

Shko posht

Super Facebook-u bashkon nn e bij pas 30 vjetve

Mesazh nga AmazinnG GirL prej Sat Mar 05, 2011 7:24 am

Colorado, 28 shkurt Ish i dashuri i Angelina Rodriguez nga Colorado mori me vete m 1980 foshnjn e saj dhe humbi pa gjurm. Pes vjet policia e krkoi, por pa sukses. Angelina nuk kishte ide se ku ishte fmija i saj.
Tridhjet vjet m pas, Angelina me vajzn e saj t dyt, Erica Benavidez, filloi t krkoj Christina Marie n Facebook dhe MySpace, transmetojn mediet amerikane.
Pas drgimit pr disa vjet t pyetjeve vajzave t ndryshme me emr t till dhe pritjes s prgjigjeve, Rodriguez kontaktoi m n fund t enjten me vajzn e saj t humbur.
Pasi q gjetn njra tjetrn, t premten foln me telefon pr her t par. Shpresojn se s shpejti do t takohen ball pr ball.
avatar
AmazinnG GirL
Legends
Besa-Bess
LegendsBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 4276
Mosha : 22
Viti: : 17/10/1995
Vendbanimi: : n'Kojshi :P
Aktiviteti :
50 / 10050 / 100

Registration date : 21/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Facebook-u bashkon nn e bij pas 30 vjetve

Mesazh nga Nora prej Sat Mar 05, 2011 8:33 am

wowo sa mire :D bravoo

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi