Depp e admiron energjin e Jolie

Shko posht

Super Depp e admiron energjin e Jolie

Mesazh nga AmazinnG GirL prej Sat Mar 05, 2011 7:29 am

Aktori me fam, Johny Depp ka shprehur admirimin e tij pr kolegen e tij Angelina Jolie.
Jolie sht nj njeri q i bn ball do lloj situate, gjithmon ia del mban. sht nj femr me kmb n tok, shum inteligjente dhe me humor. Pa prmendur faktin q sht nj nn e mrekullueshme, tha ai pr kolegen e tij me t ciln ka interpretuar n filmin e xhiruar vitin e kaluar The Tourist, transmeton TCH.

Depp sht shprehur se ai do ta kishte t vshtir t prballonte kaq shum prgjegjsi.

Nuk e di se far do t bja un nse do t isha n vend t saj, prfundoi 47-vjeari.
avatar
AmazinnG GirL
Legends
Besa-Bess
LegendsBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 4276
Mosha : 22
Viti: : 17/10/1995
Vendbanimi: : n'Kojshi :P
Aktiviteti :
50 / 10050 / 100

Registration date : 21/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi