Kaēurrela e Justin Bieberit u shit 30 mijė dollarė

Shko poshtė

Super Kaēurrela e Justin Bieberit u shit 30 mijė dollarė

Mesazh nga AmazinnG GirL prej Sat Mar 05, 2011 7:30 am

Kėngėtari i njohur Justin Bieber, i cili sonte e fillon turneun nėpėr Britani tė Madhe, ėshtė duke grumbulluar tė holla pėr shpėtimin e kafshėve, shkruan gazeta londineze Daily Mail.

Njė kaēurrele e Justinit ėshtė shitur pėr 30 mijė dollarė nė njė aksion shitjeje nė e-bay. Aksionin e shitjes e ka udhėhequr Ellen Degeneres, sė cilės Bieber ia kishte treguar kaēurrelen e tij nė emisionin e saj televiziv.

Paratė nga shitja i shkojnė fondacionit “Gentle barn”, organizatė joprofitabile qė merret me shpėtimin e kafshėve.

Justin ka arritur nė Londėr dje pasdreke, para fillimit tė turneut tė tij britanik qė fillon sonte nė Birmingham. Kjo ėshtė hera e parė qė Bieber, i cili e fitoi Ēmimin muzikor tė Britanisė sė Madhe, zhvillon njė turne nė kėtė shtet.

Nė rrjetin shoqėror Twiter, Justin ka shkruar: “E dua Britaninė e Madhe dhe mė vjen shumė mirė qė rikthehem sėrish, pas ndarjes sė ēmimit. I dua tė gjitha fansat nė Britani”.
avatar
AmazinnG GirL
Legend“s
Besa-Bess
Legend“sBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 4276
Mosha : 22
Viti: : 17/10/1995
Vendbanimi: : n'Kojshi :P
Aktiviteti :
50 / 10050 / 100

Registration date : 21/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Kaēurrela e Justin Bieberit u shit 30 mijė dollarė

Mesazh nga Gonna prej Sat Mar 05, 2011 8:24 am

Vallain 50 cent mu kishin dhimt me ble se le mo ton ato pare

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi