Lady Gaga flet pėr klipin e ri

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Lady Gaga flet pėr klipin e ri

Mesazh nga Rreze prej Sat Mar 05, 2011 9:04 am

Videoklipi i ri i kėngės sė Lady Gagas, “Born This Way” ėshtė lansuar kohė mė parė, ndėrsa pop superylli ka marrė guximin pėr tė folur pėr tė, duke e quajtur njė videoklip kuptimplotė.“Ėshtė e inspiruar, sidomos nė fillim, nga Salvador Dali dhe Francis Bacon. Piktorėt surrealist. Ėshtė njė tregim mbi lindjen e kėsaj race tė re, njė racė e cila ka rrėnjėt nė paragjykime dhe njė racė qė thotė se ambicia primare nė jetė ėshtė uniteti. Ėshtė video mjaft simbolike”.“Efektet janė tė jashtėzakonshme dhe videoklipi ėshtė i bukur. Ėshtė shumė domethėnės pėr mua. Edhe kėnga ėshtė shumė domethėnėse pėr mua”, u shpreh Gaga. /Telegrafi/

_________________
If You Like Peace...Prepare For War...

Mendova Se Ta Kisha Harruar Zerin...Por Joo..Kur e Degjova Mu Kujtua Perseri...!![left]
avatar
Rreze
Legend“s
Besa-Bess
Legend“sBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8687
Mosha : 22
Viti: : 18/07/1995
Vendbanimi: : Atje Ku Mungon Tii...!!!
Aktiviteti :
99 / 10099 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi