Vanessa Hudgens zbulon tatuazhin n kraharor

Shko posht

Super Vanessa Hudgens zbulon tatuazhin n kraharor

Mesazh nga Ditta prej Sat Mar 05, 2011 10:02 amVanessa Hudgens ka zbuluar fluturn e gravuar n form tatuazhi
n kraharorin e saj gjat javs s mods n New York, ndrsa thot se
ajo sht nj gj t ciln gjithmon e ka dashur.
Ishte
vendim i minutave t fundit, por un e kam krkuar kt prej disa
vitesh. Nj flutur qndroi mbi barkun e nns time nj jav para se t
lindesha dhe pr shkak t ksaj quhem Vanessa, q n amerikn latine ka
kuptimin e fluturs, tha Hudgens.
Prderisa tatuazhi sht ultra seksi dhe tej mase i bukur, sht
pikrisht bukuroshja ajo q bart dilema pr t, pasi mendon se mund t
shfaq shpirtin e saj prej nj vajze t rrugs, edhe pse mohon t jet e
till


_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi