Nn e bij duet

Shko posht

Super Nn e bij duet

Mesazh nga Ditta prej Sat Mar 05, 2011 10:05 amPas duetit t fundit nn e bij mes Shkurte Fejzs e Gresa Belulit, dy
kngtare tjera do t sjellin nj duet t prbashkt. sht kngtarja
Alberie Hadergjonaj e cila ka vendosur t vije n nj duet me vajzn e
saj Anxhelinn. E ma ka vendosur ta kompozoj vet kngn balade, t
cils do i realizoj dhe klip.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi