Mashkulli perfekt

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Mashkulli perfekt

Mesazh nga Ditta prej Sat Mar 05, 2011 10:09 am

Edhe nėse jeni e lumtur me partnerin tuaj dhe ju duket se ēdo gjė
funksionon si mė sė miri, prapėseprapė ndonjėherė e pyetni veten se a
ėshtė pikėrisht, ai njeriu i duhur pėr ta kaluar jetėn me tė.

Ju ledhaton

Mashkulli qė ju do, ēdo ditė ju shpėrblen me ledhatime dhe me dėshmi
tė vogla por tė rėndėsishme tė cilat tregojnė se pėr tė jeni personi mė i
rėndėsishėm nė jetė. Pa marrė parasysh se a ua pėrgatitė darkėn, apo ua
ngjesh kėmbėt, duhet ta dini se, nė atė mėnyrė, ai ua shprehė dashurinė
e tij.

Keni shumėēka tė pėrbashkėt

Nėse keni qėndrime tė njėjta shoqėrore, financiare dhe ekonomike,
atėherė stabiliteti i lidhjes tuaj ėshtė i garantuar. Si dhe
anasjelltas, nėse nuk mund tė merreni vesh rreth gjėrave elementare,
atėherė lidhja juaj me gjasė do tė marrė fund shumė shpejt.


Ju ka njoftuar me familjen e tij

Kur ai t’ju njoftojė me familjarėt, miqtė dhe kolegėt e tij, atėherė
mundeni me plot tė drejtė qė tė konsideroni se ju do dhe ka qėllime
serioze. Nėse me tė vėrtetė ėshtė serioz me ju, atėherė do ta ndėrmarrė
kėtė hap, pa e zgjatur shumė.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi