Luspa n fytyr

Shko posht

Super Luspa n fytyr

Mesazh nga Ditta prej Sat Mar 05, 2011 10:10 am


Luspa n fytyr

Ne
dimr veanrisht pr shkak te faktorve atmosferike, fytyra bhet si
me luspa, t cilat nga ana e tyre shtojn disa vjet me shum n fytyrn
tuaj. Mnyra me e mir sht prdorimi i kremrave hidratante, dhe nse
fytyra juaj sht yndyrore, ather me mir prdorni gel hidratues.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi