Sulmohen policėt

Shko poshtė

Super Sulmohen policėt

Mesazh nga D3M1 prej Sat Mar 05, 2011 10:48 am


Janė arrestuar tre tė dyshuar nė rrugėn "Vezir Jashari", nė Ferizaj tė mėrkurėn rreth orės 21:10, ku njėsitė policorė kanė arritur tė ndalojnė veturėn Golf 2, nė tė cilėn ndodhėshin katėr persona.

Sipas policisė drejtuesi i veturės ka devijuar rrugėn duke tentuar qė tė ik, dhe nė momentin e ndalimit pasagjeri ka hapur derėn dhe ka sulmuar fizikisht dy zyrtarė policor dhe me pas ėshtė larguar duke mbajtur njė revole nė dorė.

Me kėtė rastė janė gjetur dhe konfiskuar: Njė maskė (kapelė me vrima tė hapura pėr sy),njė shufėr metalike (hebėll), tre kaēavida, dy palė dana dhe njė bateri dore.

Me urdhėr tė prokurorit tre tė dyshuarit janė dėrguar nė mbajtje, ndėrsa i dyshuari i katėrt ėshtė nė kėrkim. /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi