Paket i vogėl i Microsoft pėr riparime

Shko poshtė

Super Paket i vogėl i Microsoft pėr riparime

Mesazh nga D3M1 prej Sat Mar 05, 2011 10:50 am


Microsoft ka njoftuar se tė martėn e ardhshme, si pjesė e ciklit tė rregullt tė ‘arnimeve’, do tė rregullojė vetėm katėr lėshime.

Lėshimet do tė paraqiten nė tre njoftime tė sigurisė, prej tė cilave njėra ėshtė e lidhur ngushtė me Windows-ėt, ndėrsa dy tė tjerat janė tė rėndėsishme dhe kanė tė bėjnė edhe me Windows edhe me Office.

Edhe pse ky ėshtė relativisht njė pėrmirėsim i vogėl (duke qenė se muajin e kaluar janė publikuar 22 rregullime pėr lėshimet), ‘arnimet’ nuk duhet injoruar pasi qė rregullojnė lėshime mjaft serioze.

Informata mė tė detajuara mund tė gjeni nė faqet e Microsoft. /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi