Filloi karnavali n Brazil

Shko posht

Super Filloi karnavali n Brazil

Mesazh nga D3M1 prej Sat Mar 05, 2011 4:11 pm


T premten ka filluar menduria n Sambadrom n kryeqytetin e Brazilit Sao Paolo.

Njri prej karnavaleve m t mdhenj n bot pr do vit prcillet nga miliona njerz nga mbath bota t cilt knaqen me vallzimin e prgatitur me muaj t tr t bukurosheve braziliane q paraqiten me gjith spektrin e ngjyrave n sken.

Ndr valltaret e nxehta t sambas, t cilat do her t mahnisin me gjoksin e bujshm dhe prapanicn e prkryer q i dridhin nn ritmet e muziks, gjendet edhe Ellen Roche, modelja braziliane dhe antarja e shkolls s vallzimit samba Rosas de Ouro. /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi