Linda Halimi mohon lidhjen me Big D

Shko posht

Super Linda Halimi mohon lidhjen me Big D

Mesazh nga D3M1 prej Sat Mar 05, 2011 6:10 pm


Kngtarja kosovare, Linda Halimi, ka mohuar kategorikisht spekulimet e mediave kosovare se ajo sht n lidhje me reperin Big D dhe se ka vendosur ta kaloj jetn me t.

Ishte revista Kosovarja ajo q n numrin e fundit pohoi se reperi amerikan Big D do t bhet dhndrr i Kosovs pasi sht n lidhje me kngtaren Linda Halimi. Sidoqoft, kjo e fundit i ka hedhur posht kto spekulime n nj intervist pr Telegrafin.

Falnderoj revistn Kosovarja pr interesimin q shfaqn pr jetn time private. Un me Big D nuk kam asnj lloj marrdhniesh pos atyre shoqrore. E kam mik familjar, ndrsa bashkpunojm sepse na plqejn bashkpunimet. Un po takoj dik tjetr, theksoi Linda Halimi, pa dashur t zbuloj emrin e t dashurit. /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi