Orteku n mnyrn ruse

Shko posht

Super Orteku n mnyrn ruse

Mesazh nga D3M1 prej Sun Mar 06, 2011 10:04 am


Sasi t mdha bore n majat e maleve mund t jen t kobshme pr alpinistt dhe skitart.

Pr kt arsye parandalimi bhet me shkaktimin artificial t ortekut.

Ekzistojn metoda t ndryshme, ndrsa n Rusi kt e bjn me topa... /Telegrafi/

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi